لیست اخبار صفحه :1
پرستاران نمونه بیمارستان شریعتی در سال 1402

پرستاران نمونه بیمارستان شریعتی در سال 1402

آیین گرامیداشت روز پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه مجموعه دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور مسوولین شهرستان، هیات رییسه و مدیران دانشگاه در تالار شهدا و مدافعان سلامت بیمارستان امام حسین(ع) برگزار گردید.

گرامیداشت هفته حمایت از بیماران کلیوی در بیمارستان شریعتی

گرامیداشت هفته حمایت از بیماران کلیوی در بیمارستان شریعتی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ; به مناسبت گرامیداشت هفته حمایت از بیماران کلیوی ، ریاست و تیم مدیریتی بیمارستان دکتر علی شریعتی فسا در مرکز دیالیز این بیمارستان حضور یافتند و ضمن دیدار و گفتگو با بیماران دیالیزی به بررسی مشکلات آنها پرداختند و در پایان با اهداء گل به بیماران ، هفته حمایت از بیماران کلیوی را گرامی داشتند.

برگزاری دوره تخصصی ویژه مهندسین تجهیزات پزشکی در بیمارستان  شریعتی فسا

برگزاری دوره تخصصی ویژه مهندسین تجهیزات پزشکی در بیمارستان شریعتی فسا

مهندس جواد زارع مسئول واحد تجهیزات پزشکی و مدرس این دوره اظهار داشت: این دوره آموزشی تخصصی ویژه مهندسین تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا بود که با حضور مسئولین تجهیزات پزشکی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ، بیمارستان امام حسین علیه السلام ، معاونت قضا و دارو و معاونت درمان ، در این بیمارستان برگزار شد .

بیمارستان شریعتی سوگوار حضرت  معصومه (س) شد

بیمارستان شریعتی سوگوار حضرت معصومه (س) شد

در سالروز رحلت شهادت گونه بانوی بزرگ اسلام،کریمه اهل بیت (س)، حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها، مراسم روح بخش و بافضیلت قرائت زیارت عاشورا در نماز خانه بیمارستان شریعتی برگزار گردید.

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: